infolinia  info@monitoring-kamery.pl info@monitoring-kamery.pl

slogany

Monitoring Wspólnot Mieszkaniowych

Coraz więcej Wspólnot Mieszkaniowych decyduje się na montaż systemów monitoringu. W obliczu coraz częstszych aktów wandalizmu na terenie wspólnot monitoring wizyjny jest jedyną forma zabezpieczenia. Monitoring działa prewencyjnie oraz dzięki właściwej konfiguracji w łatwy sposób można ustalić sprawców zdarzeń. We wspólnotach które są naszymi klientami skończyły się problemy z graffiti, pijaństwem i wandalizmem na ich terenach. W sposób wyraźny zwiększyło się poczucie bezpieczeństwa odczuwane przez lokatorów, skończyły się wizyty nieproszonych gości, szukających miejsca do wypicia alkoholu. Ważne jest, aby system monitoringu był dobrany do konkretnego obiektu.


Dlaczego warto zainstalować monitoring na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej?

Zainstalowany system monitoringu to przede wszystkim:

  • ochrona części wspólnych przed atakami wandalizmu
  • monitoring osób wchodzących i wychodzących z klatek
  • podgląd zdarzeń w garażach i na parkingach
  • działanie prewencyjne na terenie objętym monitoringiem
  • materiał dowodowy dla organów ścigania

 

Jak "zabrać się" do instalacji monitoringu?

Inicjatywa instalacji systemu monitoringu pochodzi zazwyczaj od lokatorów bądź Zarządu wspólnoty. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu umówienia się na bezpłatną wizję lokalną, w czasie której omówimy z Państwem najważniesze elementy, które powinny być objęte monitoringiem. Nasz przedstawiciel doradzi Państwu, jaki dobrać sprzęt, pomoże we wskazaniu newralgicznych punktów na terenie wspólnoty oraz zaproponuje dopasowne do Państwa potrzeb rozwiązania.

 

Ile kosztuje założenie instalacji monitoringu dla Wspólnoty Mieszkaniowej, Spółdzielni Mieszkaniowej?

Wbrew potocznym opiniom założenie instalacji monitorigu nie musi być dużym wydatkiem dla mieszkańców. Chroniąc części wspólne przed wandalizmen oraz mienie lokatorów instalacja systemu zwraca się bardzo szybko, tym bardziej, że często udaje się uzyskać dodatkowe zniżki od firm ubezpieczeniowych przy wykupie polisy zarówno osiedla jak i poszczególnych lokali.

Dodatkowo nasza firma oferuje wszystkim Wspólnotom montaż monitoringu z 8% podatkiem VAT, co dodatkowo obniża koszty instalacji.