infolinia  info@monitoring-kamery.pl info@monitoring-kamery.pl

slogany

Monitoring

W naszej ofercie proponujemy kompleksowy montaż systemu monitoringu gotowy do pracy zarówno z zwykłym telewizorem jak i komputerem z możliwością monitorowania obiektu za pośrednictwem Internetu. O ofercie zawarte są wszystkie czynności związane z montażem monitoringu w obiekcie, począwszy od montażu korytek położeniu kabli wraz z pełną konfiguracją i instalacją oraz serwisem gwarancyjnym. Ceny w ofercie są cenami orientacyjnymi i podlegają modyfikacji w zależności od wymagań klienta. Ostateczna cena i czas montażu systemu monitoringu jest uzależniony od odległości kamer od rejestratora oraz od ich położenia np. różnice w piętrach lub kamera oddalona od obiektu np. przy branie, furtce. Czar realizacji montażu nie wpływa na cenę końcową. Proponowane przez nas konfiguracje są typowe dla pracy z rejestratorem i Internetem na życzenie klienta możemy zmienić ofertę np. bez dodatkowych opcji co spowoduje zmniejszenie ceny.

Coraz więcej Wspólnot Mieszkaniowych decyduje się na montaż systemów monitoringu. W obliczu coraz częstszych aktów wandalizmu na terenie wspólnot monitoring wizyjny jest jedyną forma zabezpieczenia. Monitoring działa prewencyjnie oraz dzięki właściwej konfiguracji w łatwy sposób można ustalić sprawców zdarzeń. We wspólnotach które są naszymi klientami skończyły się problemy z graffiti, pijaństwem i wandalizmem na ich terenach. W sposób wyraźny zwiększyło się poczucie bezpieczeństwa odczuwane przez lokatorów, skończyły się wizyty nieproszonych gości, szukających miejsca do wypicia alkoholu. Ważne jest, aby system monitoringu był dobrany do konkretnego obiektu.

Urządzenia monitorujące są w dzisiejszych czasach dostępne nawet dla przeciętnego Kowalskiego, co jest ogromną zaletą takiego systemu. System Telewizji Przemysłowej pozwala na wykrycie intruza na naszej posesji. Co lepsze systemy automatycznie potrafią przekazywać sygnał o zagrożeniu, co przyspiesza interwencję. Największą zaletą monitoringu jest to, że zwiększa on poczucie bezpieczeństwa i daje nam pewność, że mamy kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w naszej nieruchomości oraz na terenie przed tą nieruchomością.

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż monitoringu analogowego i IP. Każdy montaż monitoringu jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta. Montowanie przez nas systemy spełniają najwyższe standardy jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. Każdy z naszych systemów monitoringu możecie Państwo podglądać w firmie, przez Internet lub na Smartphonie dzięki dedykowanemu oprogramowaniu do monitoringu. Oferujemy specjalne warunku dla firm i wspólnot mieszkaniowych.